hren

U uzvratnoj utakmici kvalifikacija za popunu 3. HNL – jug iduće sezone nogometaši GOŠK Kaštela pobijedili su Dinaru iz Knina s visokih 7:0.

NK GOŠK Kaštela – NK Dinara 7:0 (2:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Mateo Erceg, Goran Agičić, Petar Mijić
Strijelci: 1:0 Vučemilović-Alegić 37' (11m), 2:0 Pezo 42', 3:0 Projić 75', 4:0 Projić 78', 5:0 Simpson 82', 6:0 Simpson 86', 7:0 Botica 90'+1'
Igrač utakmice: Neil Connor Simpson (GOŠK Kaštela)

Kaštelani slave novu visoku pobjedu i nastavak sjajnog pobjedničkog niza ovog proljeća. Prolazak u finale kvalifikacija nijednom nije došao u pitanje, štoviše, domaćin je to potvrdio utrpavši gostima čak sedam pogodaka. Zanimljivo je da je do 75. minute GOŠK vodio 'samo' 2:0, a onda je u sljedećih 15 minuta Dinara doživjela potpuni potop. 'Blitzkreig' Projića i Simpsona dovršio je Botica u sučevoj nadoknadi.

GOŠK Kaštela u finalu će kvalifikacija igrati protiv Zadra koji je s ukupnih 4:3 svladao Metković.

NK GOŠK Kaštela:L. Zec, Vranješ (57. Čubrilo), Baran, Pezo, Simpso, Vučemilović-Alegić (46. Projić), Maretić (66. Botica), Karaman, Kovačević (46. Repić), Bučić, Barada. Trener: Siniša Jalić

NK Dinara:Stanić (67. Keser), Vugrek (50. Zore), Kovačević (50. Baković), Ivančević (46. Batarilo), Jozanović, M. Marković, Ilić, Palić (67. Bajić), Boduljak, I. Marković, Varnica. Trener: Dujo Barić